9 - 17. Magazyn o stylu dla profesjonalistek

Prawniczka Marta Ponikowska o kobiecości w stroju i o tym, czy nauczycieli zastąpią boty

Marta Ponikowska zajmuje się prawem edukacyjnym, ostatnio w kontekście rozwoju nowych technologii. Nam opowiada, jak będzie wyglądać edukacja przyszłości i jak w dzisiejszych czasach kobiety mogą się nawzajem wspierać.
Czytaj dalej

Linia Komety. Dlaczego się na nią zdecydowaliśmy?

Niedawno wprowadziliśmy nową linię: Komety, czyli unikatowe modele, które pojawiają się na chwilę. Po kilku dniach znikają.Nigdy nie trafią do sklepu; nigdy nie zobaczysz ich przecenionych. Dowiedz się, co nami kierowało.
Czytaj dalej

Jaki niebieski jest dla ciebie najlepszy?

Co pasuje do niebieskiego? Co to za kolor kobaltowy? Jakie dodatki do błękitnej sukienki...?Niebieskiego nie lubi chyba tylko Gargamel. Kolor niebieski kojarzy się ze spokojem, głębią, namysłem, równowagą. Zobacz, jakie są odcienie niebieskiego - i znajdź idealny dla siebie.
Czytaj dalej

Beata pisze, jak została swoją własną modelką

Pozując kilka dni temu do sesji, zdałam sobie sprawę, że spełniam drugie ze swoich dziecięcych marzeń. Od ponad dwudziestu pięciu lat wielokrotnie zakładam każdą, dosłownie każdą rzecz wychodzącą z mojej pracowni, a także takie, które nie zdały testu i pozostały w fazie prototypu. Jestem tak zwaną modelką przemysłową.
Czytaj dalej

Jak się ubrać na komunię, bar micwę, quinceañerę? Zobacz gotowe pomysły z outletu.

Wybór eleganckiej sukienki na rodzinną uroczystość to ważny element przygotowań do wyjątkowego dnia. Wszystko jedno, czy jesteś mamą komunijną czy gościem na bat micwie, warto zadbać o niecodzienną elegancję. W końcu ubiór podkreśla podniosły nastrój – znajdź więc taki, w którym będziesz wyglądała fantastycznie i odpowiednio odświętnie, a przy tym będziesz mogła swobodnie oddychać.
Czytaj dalej

Kolekcja RSVP. To będzie wyjątkowy dzień.

Dostałaś zaproszenie. Zaznaczyłaś datę w kalendarzu. Wiesz, że spędzisz ten dzień wśród ważnych dla siebie osób. I chcesz wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Pokaż to wyjątkową sukienką.
Czytaj dalej

Mniej ubierania się. Więcej czasu na to, co ważne.

To może dziwne, że mówimy to, pracując w modzie, ale: odzyskajmy czas, który poświęcasz ubraniom. (Jak myślisz, ile to godzin w skali roku?) W pracowni działamy tak, żeby w sferze ubrań było łatwiej, sprawniej, z górki. I mamy na to 4 konkretne sposoby.
Czytaj dalej

Zobacz, co będzie na wiosnę ✿

Kolory ogrodu, motywy roślinne, sukienki na specjalne okazje... Wiosenne nowości jeszcze w lutym. Teraz możesz podejrzeć kilka pierwszych modeli.
Czytaj dalej

Jak się ubrać na firmową imprezę? 6 zasad, jak trafić we właściwy ton

Firmowe imprezy. Z jednej strony okazja do networkingu i strategicznych rozmów. Z drugiej – labirynt pełen pułapek. Jak znaleźć złoty środek między cekinową mini a szarą korpogarsonką? Oto 6 ubraniowych zasad, które Ci w tym pomogą.
Czytaj dalej

Jak ubrać się na karnawał 2018? 4 ułatwienia

Ułatw sobie życie - jest za krótkie, żeby spędzać je przed szafą pełną ubrań. Masz też ważniejsze zajęcia niż żmudne komponowanie stylizacji (kawa? książka? kot?). Oto 4 sposoby na karnawał 2018.
Czytaj dalej

Biała damska koszula na 4 różne okazje

Zobacz, jak stylizować prostą białą koszulę na 4 różne okazje: świątecznie, codziennie, biznesowo, wizytowo. Koszula Supernowa w akcji.
Czytaj dalej

Rekruterka Iwona Szybka o: długim szukaniu ścieżki zawodowej, żaglach i zmianie stylu o 180°.

Zaczynamy serię Profesjonalistki - cykl rozmów z inspirującymi kobietami. Spodziewajcie się śmiechu, powagi i rad dotyczących kariery z kobiecej perspektywy. Na początek rozmowa z Iwoną Szybką, która opowiada o pracy z południowcami, rynku pracy w szalonych latach transformacji i tym, co sprawiło, że porzuciła luźne garnitury.
Czytaj dalej