Modele na zamówienie

Niedawno wprowadziliśmy nową linię: Komety, czyli unikatowe modele, które pojawiają się na chwilę. Po kilku dniach znikają. Nie można kupić ich inaczej niż w przedsprzedaży. Nigdy nie trafią do sklepu; nigdy nie zobaczysz ich przecenionych.


To specjalna linia pojedynczych modeli o wyjątkowych, przykuwających uwagę krojach. Uszytych z najwyższej jakości jedwabi, wiskoz, bawełen, wełen. Zaprojektowanych z namysłem, współgrających z pięknym życiem.


Chcemy dać Ci możliwość otaczania się niepowtarzalnymi rzeczami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Rzeczami, które będą idealnie pasowały do Ciebie. Wiele Komet na życzenie będzie dostosowywanych do Twoich wskazówek: długości nogawek czy spódnic, planujemy też monogramy.

Jest dla nas ważne także to, że dzięki modelowi przedsprzedaży razem powiemy nie nadpodaży i marnowaniu tkanin – problemom przemysłu odzieżowego. Uszyjemy tyle, ile trzeba. A Ty będziesz miała to, co wyjątkowe i przemyślane.

.................

Nowe Komety pojawiają się co kilka, kilkanaście dni. Masz wówczas kilka dni na zamówienie. Po zamknięciu zamówień Twój egzemplarz wysyłamy do zaprzyjaźnionej, małej szwalni, a potem do Ciebie.

ZOBACZ, jakie Komety uszyliśmy do tej pory.