Ślub własnego dziecka to jedno z najważniejszych i niezwykle emocjonujących wydarzeń w życiu. Jednak często przygotowania do ceremonii nie przebiegają gładko i bywają stresujące.


sukienka dla mamy pani młodej, pana młodego


PROBLEM

Zazwyczaj wybór sukienki odpowiedniej dla mamy pani/pana młodego stwarza wielkie problemy, a Ty musisz mieć pewność, że wyglądasz elegancko, aby po prostu czuć się dobrze.

Czasem paradoksalnie, dużo łatwiej ubrać pannę młodą, niż jej mamę. Przynajmniej wiadomo, dokąd pójść i co zamówić. W sklepach trudno znaleźć gotową sukienkę, która byłaby na tyle elegancka i stosowna, żeby sprostać powadze uroczystości. Dominują masowo uszyte sukienki o niewystarczającej jakości i kroju. Zwykle pokazują kilka centymetrów za dużo: nóg, ramion, dekoltu. A dla prawie najważniejszej osoby na ślubie, nienaganny wygląd jest koniecznością i pozwala beztrosko celebrować ten doniosły dzień.


sukienka dla mamy na weseleROZWIĄZANIE

Rozwiązaniem będzie zamówienie sobie sukienki na miarę. To z pewnością unikalne doświadczenie. Będziesz miała wpływ na fason, kształt , kolor i sposób dopasowania sukienki, a my z wprawą doradzimy w wyborze najbardziej korzystnego i jednocześnie stosownego do okoliczności fasonu. Od tego właśnie jest krawiectwo miarowe – daje możliwość zyskania pięknych, niemasowych i unikatowych sukienek, które odpowiadają na konkretne potrzeby.

 Więcej na ten temat


Długa wizytowa sukienka na miarę


PRZYDATNA RADA

Najbardziej przydatna rada, którą przekazujemy klientkom, brzmi: sukienka na ślub dziecka wcale nie musi wyglądać jak sukienka „weselna”. Nie szkodzi, jeśli będzie prosta czy minimalistyczna, ma być po prostu idealnie dopasowana, być jakby drugą skórą. To wcale nie oznacza, że ma być ciasna, wprost przeciwnie, powinna być wygodna, ale ma leżeć nienagannie. 

Warto zastanowić się, w jakich krojach czujesz się najlepiej na co dzień.
Na pewno też wiesz, czy wolisz intensywne kolory, klasyczne beże, czy pastele. Łatwiej wybrać sukienkę w podobnej kolorystyce, takiej jak Twoje ulubione ubrania. Pamiętaj, że będziesz tańczyć, zatem sukienka nie powinna być zbyt wąska w dole.I ŻYLI DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE

Wspaniały wygląd sprawi, że będziesz się uśmiechała, a chwile szczęścia z pewnością zostaną uchwycone na zdjęciach, uszczęśliwią także nowożeńców i będą dostarczać miłych wspomnień z tego wielkiego dnia jeszcze przez wiele, wiele lat.

ZOBACZ CO MOŻEMY CI USZYĆ
<span style="font-size: 24pt;"><strong><span><br />Marta Ponikowska zajmuje się prawem edukacyjnym, ostatnio w kontekście rozwoju nowych technologii. Nam opowiada, jak będzie wyglądać edukacja przyszłości i jak w dzisiejszych czasach kobiety mogą się nawzajem wspierać.</span><br /><strong><br /></strong></strong></span></span></span></span></p>