9 - 17

9 - 17
Magazyn o stylu dla profesjonalistek

Jak dbać o ubrania?

Dobrej jakości ubrania będą służyć Ci przez długi czas, jeśli będziesz dobrze je traktować. W czasach, kiedy większość produktów ma cechy jednorazowości, a nadprodukcja wpływa zgubnie na nasze środowisko, doceniajmy jakość. <
Czytaj dalej

Jaką sukienkę wybrać na ślub córki/ syna?

Wspaniały wygląd sprawi, że będziesz się uśmiechała, a chwile szczęścia z pewnością zostaną uchwycone na zdjęciach, uszczęśliwią także nowożeńców i będą dostarczać miłych wspomnień z tego wielkiego dnia jeszcze przez wiele, wiele lat.
Czytaj dalej

DLACZEGO WARTO USZYĆ SUKIENKĘ NA MIARĘ?

Ponieważ nie istnieje gotowa sukienka, która byłaby tą idealną. Od tego jest krawiectwo miarowe – daje możliwość posiadania pięknych, niemasowych i spersonalizowanych sukienek, które odpowiadają na konkretne potrzeby. Ułatwia i upiększa życie, a przecież tego trzeba w natłoku obowiązków i niskiej jakości.
Czytaj dalej

Prawniczka Marta Ponikowska o kobiecości w stroju i o tym, czy nauczycieli zastąpią boty

Marta Ponikowska zajmuje się prawem edukacyjnym, ostatnio w kontekście rozwoju nowych technologii. Nam opowiada, jak będzie wyglądać edukacja przyszłości i jak w dzisiejszych czasach kobiety mogą się nawzajem wspierać.
Czytaj dalej

Linia Komety. Dlaczego się na nią zdecydowaliśmy?

Niedawno wprowadziliśmy nową linię: Komety, czyli unikatowe modele, które pojawiają się na chwilę. Po kilku dniach znikają.Nigdy nie trafią do sklepu; nigdy nie zobaczysz ich przecenionych. Dowiedz się, co nami kierowało.
Czytaj dalej

Jaki niebieski jest dla ciebie najlepszy?

Co pasuje do niebieskiego? Co to za kolor kobaltowy? Jakie dodatki do błękitnej sukienki...?Niebieskiego nie lubi chyba tylko Gargamel. Kolor niebieski kojarzy się ze spokojem, głębią, namysłem, równowagą. Zobacz, jakie są odcienie niebieskiego - i znajdź idealny dla siebie.
Czytaj dalej

Beata pisze, jak została swoją własną modelką

Pozując kilka dni temu do sesji, zdałam sobie sprawę, że spełniam drugie ze swoich dziecięcych marzeń. Od ponad dwudziestu pięciu lat wielokrotnie zakładam każdą, dosłownie każdą rzecz wychodzącą z mojej pracowni, a także takie, które nie zdały testu i pozostały w fazie prototypu. Jestem tak zwaną modelką przemysłową.
Czytaj dalej

Jak się ubrać na komunię, bar micwę, quinceañerę? Zobacz gotowe pomysły z outletu.

Wybór eleganckiej sukienki na rodzinną uroczystość to ważny element przygotowań do wyjątkowego dnia. Wszystko jedno, czy jesteś mamą komunijną czy gościem na bat micwie, warto zadbać o niecodzienną elegancję. W końcu ubiór podkreśla podniosły nastrój – znajdź więc taki, w którym będziesz wyglądała fantastycznie i odpowiednio odświętnie, a przy tym będziesz mogła swobodnie oddychać.
Czytaj dalej

Kolekcja RSVP. To będzie wyjątkowy dzień.

Dostałaś zaproszenie. Zaznaczyłaś datę w kalendarzu. Wiesz, że spędzisz ten dzień wśród ważnych dla siebie osób. I chcesz wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Pokaż to wyjątkową sukienką.
Czytaj dalej

Mniej ubierania się. Więcej czasu na to, co ważne.

To może dziwne, że mówimy to, pracując w modzie, ale: odzyskajmy czas, który poświęcasz ubraniom. (Jak myślisz, ile to godzin w skali roku?) W pracowni działamy tak, żeby w sferze ubrań było łatwiej, sprawniej, z górki. I mamy na to 4 konkretne sposoby.
Czytaj dalej

Zobacz, co będzie na wiosnę ✿

Kolory ogrodu, motywy roślinne, sukienki na specjalne okazje... Wiosenne nowości jeszcze w lutym. Teraz możesz podejrzeć kilka pierwszych modeli.
Czytaj dalej

Jak się ubrać na firmową imprezę? 6 zasad, jak trafić we właściwy ton

Firmowe imprezy. Z jednej strony okazja do networkingu i strategicznych rozmów. Z drugiej – labirynt pełen pułapek. Jak znaleźć złoty środek między cekinową mini a szarą korpogarsonką? Oto 6 ubraniowych zasad, które Ci w tym pomogą.
Czytaj dalej