9 - 17. Magazyn o stylu dla profesjonalistek

Jak się ubrać na komunię, bar micwę, quinceañerę? Zobacz gotowe pomysły z outletu.

Wybór eleganckiej sukienki na rodzinną uroczystość to ważny element przygotowań do wyjątkowego dnia. Wszystko jedno, czy jesteś mamą komunijną czy gościem na bat micwie, warto zadbać o niecodzienną elegancję. W końcu ubiór podkreśla podniosły nastrój – znajdź więc taki, w którym będziesz wyglądała fantastycznie i odpowiednio odświętnie, a przy tym będziesz mogła swobodnie oddychać.
Czytaj dalej

Kolekcja RSVP. To będzie wyjątkowy dzień.

Dostałaś zaproszenie. Zaznaczyłaś datę w kalendarzu. Wiesz, że spędzisz ten dzień wśród ważnych dla siebie osób. I chcesz wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Pokaż to wyjątkową sukienką.
Czytaj dalej

Mniej ubierania się. Więcej czasu na to, co ważne.

To może dziwne, że mówimy to, pracując w modzie, ale: odzyskajmy czas, który poświęcasz ubraniom. (Jak myślisz, ile to godzin w skali roku?) W pracowni działamy tak, żeby w sferze ubrań było łatwiej, sprawniej, z górki. I mamy na to 4 konkretne sposoby.
Czytaj dalej

Zobacz, co będzie na wiosnę ✿

Kolory ogrodu, motywy roślinne, sukienki na specjalne okazje... Wiosenne nowości jeszcze w lutym. Teraz możesz podejrzeć kilka pierwszych modeli.
Czytaj dalej

Jak się ubrać na firmową imprezę? 6 zasad, jak trafić we właściwy ton

Firmowe imprezy. Z jednej strony okazja do networkingu i strategicznych rozmów. Z drugiej – labirynt pełen pułapek. Jak znaleźć złoty środek między cekinową mini a szarą korpogarsonką? Oto 6 ubraniowych zasad, które Ci w tym pomogą.
Czytaj dalej

Jak ubrać się na karnawał 2018? 4 ułatwienia

Ułatw sobie życie - jest za krótkie, żeby spędzać je przed szafą pełną ubrań. Masz też ważniejsze zajęcia niż żmudne komponowanie stylizacji (kawa? książka? kot?). Oto 4 sposoby na karnawał 2018.
Czytaj dalej

Biała damska koszula na 4 różne okazje

Zobacz, jak stylizować prostą białą koszulę na 4 różne okazje: świątecznie, codziennie, biznesowo, wizytowo. Koszula Supernowa w akcji.
Czytaj dalej

Rekruterka Iwona Szybka o: długim szukaniu ścieżki zawodowej, żaglach i zmianie stylu o 180°.

Zaczynamy serię Profesjonalistki - cykl rozmów z inspirującymi kobietami. Spodziewajcie się śmiechu, powagi i rad dotyczących kariery z kobiecej perspektywy. Na początek rozmowa z Iwoną Szybką, która opowiada o pracy z południowcami, rynku pracy w szalonych latach transformacji i tym, co sprawiło, że porzuciła luźne garnitury.
Czytaj dalej

Profesjonalistki: nowy cykl rozmów z ciekawymi kobietami

Jak często słyszycie głos kobiet, które liczą się w swojej pracy? My niezbyt często. A takie kobiety nie są jednorożcami, kwiatami paproci ani potworami z Loch Ness: one naprawdę istnieją. I potrafią ciekawie opowiadać, jak doszły tam, gdzie są. Z radością otwieramy nowy cykl Profesjonalistki.
Czytaj dalej

Jak się ubrać do pierwszej pracy? 4 rady dla Agaty

4 rzeczy do pracy, w jakie warto zainwestować na początku, żeby móc nosić je potem na różnych stanowiskach. Przeczytaj, co wynikło z rozmowy z Agatą w poczekalni do fizjoterapeuty.
Czytaj dalej

Dlaczego potrzebujemy ubrań dla profesjonalistek?

Beata pisze, jak zmieniamy ubrania do pracy, żeby współczesne kobiety mogły skupić się na wyzwaniach zawodowych zamiast myśleć o tym, co na siebie włożyć.
Czytaj dalej

Jak się ubrać do pracy w upalny dzień? 5 pomysłów

W szczycie sierpniowych upałów i wachlując się jedną ręką, podpowiadamy, jak przy wysokich temperaturach pomóc sobie strojem. Jakie ubranie do pracy sprawdzi się w upale w urzędzie, w kancelarii, w pokoju nauczycielskim, w wieży kontroli lotów? Oto naszych 5 pomysłów na to, jak się ubrać przy temperaturach powyżej 28*C.
Czytaj dalej