SZANOWNE PANIE, DROGIE KLIENTKI


Serdecznie dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyłyście. Przez wiele lat tworzenie nowych, kompletnych kolekcji sprawiało mi ogromną radość. Jednak teraz postanowiłam zająć się czymś innym – także z branży mody. Rozstaję się więc z produkcją seryjną i skupiam na działaniu z pogranicza rzemiosła i sztuki. Bądźmy zatem w kontakcie!
<span style="font-size: 24pt;"><strong><span><br /></span><br /><strong><br /></strong></strong></span></span></span></span></p>

voilà

voilà

Po wyjęciu z szafy lub walizki zagniecenia na ubraniach możesz powiesić na noc, a same się rozprostują. Można zostawić je w łazience, gdzie jest większa wilgotność powietrza.

Ostatnie wpisy

 • Jak dbać o ubrania?
  Jak dbać o ubrania?

  Dobrej jakości ubrania będą służyć Ci przez długi czas, jeśli będziesz dobrze je traktować. W czasach, kiedy większość produktów ma cechy jednorazowości, a nadprodukcja wpływa zgubnie na nasze środowisko, doceniajmy jakość. <

 • Jaką sukienkę wybrać na ślub córki/ syna?
  Jaką sukienkę wybrać na ślub córki/ syna?

  Wspaniały wygląd sprawi, że będziesz się uśmiechała, a chwile szczęścia z pewnością zostaną uchwycone na zdjęciach, uszczęśliwią także nowożeńców i będą dostarczać miłych wspomnień z tego wielkiego dnia jeszcze przez wiele, wiele lat.

 • DLACZEGO WARTO USZYĆ SUKIENKĘ NA MIARĘ?
  DLACZEGO WARTO USZYĆ SUKIENKĘ NA MIARĘ?

  Ponieważ nie istnieje gotowa sukienka, która byłaby tą idealną. Od tego jest krawiectwo miarowe – daje możliwość posiadania pięknych, niemasowych i spersonalizowanych sukienek, które odpowiadają na konkretne potrzeby. Ułatwia i upiększa życie, a przecież tego trzeba w natłoku obowiązków i niskiej jakości.