Ostatnie wpisy

 • Beata pisze, jak została swoją własną modelką
  Beata pisze, jak została swoją własną modelką

  Pozując kilka dni temu do sesji, zdałam sobie sprawę, że spełniam drugie ze swoich dziecięcych marzeń. Od ponad dwudziestu pięciu lat wielokrotnie zakładam każdą, dosłownie każdą rzecz wychodzącą z mojej pracowni, a także takie, które nie zdały testu i pozostały w fazie prototypu. Jestem tak zwaną modelką przemysłową.

 • Jak się ubrać na komunię, bar micwę, quinceañerę? Zobacz gotowe pomysły z outletu.
  Jak się ubrać na komunię, bar micwę, quinceañerę? Zobacz gotowe pomysły z outletu.

  Wybór eleganckiej sukienki na rodzinną uroczystość to ważny element przygotowań do wyjątkowego dnia. Wszystko jedno, czy jesteś mamą komunijną czy gościem na bat micwie, warto zadbać o niecodzienną elegancję. W końcu ubiór podkreśla podniosły nastrój – znajdź więc taki, w którym będziesz wyglądała fantastycznie i odpowiednio odświętnie, a przy tym będziesz mogła swobodnie oddychać.

 • Kolekcja RSVP. To będzie wyjątkowy dzień.
  Kolekcja RSVP. To będzie wyjątkowy dzień.

  Dostałaś zaproszenie. Zaznaczyłaś datę w kalendarzu. Wiesz, że spędzisz ten dzień wśród ważnych dla siebie osób. I chcesz wyglądać jak najlepsza wersja siebie. Pokaż to wyjątkową sukienką.

 • Mniej ubierania się. Więcej czasu na to, co ważne.
  Mniej ubierania się. Więcej czasu na to, co ważne.

  To może dziwne, że mówimy to, pracując w modzie, ale: odzyskajmy czas, który poświęcasz ubraniom. (Jak myślisz, ile to godzin w skali roku?) W pracowni działamy tak, żeby w sferze ubrań było łatwiej, sprawniej, z górki. I mamy na to 4 konkretne sposoby.